1. Anasayfa
  2. NFT
  3. Ünlü YouTuber Paul Logan bir NFT pazar yeri ve ayrıca bir DAO yatırım platformu kurmak için girişimlere başladı. Gerekli başvurular yetkili mercilere yapılmış durumda.

Ünlü YouTuber Paul Logan bir NFT pazar yeri ve ayrıca bir DAO yatırım platformu kurmak için girişimlere başladı. Gerekli başvurular yetkili mercilere yapılmış durumda.

«
Ünlü YouTuber NFT pazarı kuruyor

Skandalları ve boks maçları ile bir dönem gündemden düşmeyen Logan Paul kripto para dünyasıyla da yakından ilgileniyor. Ünlü yıldız NFT pazar yeri ve DAO yatırım platformu kuracak.

Originals by Logan Paul geliyor

Profesyonel boksör ve aynı zamanda sosyal medya yıldızı olan Logan Paul uzun süredir kendi medya şirketi üzerinden faaliyet gösteriyordu. Şimdi markasını kripto para dünyasına da taşıyor.

Originals by Paul Logan adını taşıyan yeni girişim NFT kategorisi altında faaliyet gösterecek ve bir pazar yeri olacak. Logan Paul hali hazırda 2.6 milyon dolarlık bir NFT koleksiyonuna sahip. Pazar yerine bunları da transfer edecek mi merak konusu. Zaman zaman farklı koleksiyonları da hesaplarından tanıtmıştı.

İkinci girişim ise Originals DAO adını taşıyor ve merkeziyetsiz otonom organizasyon olma amacı güdüyor. Topluluk içerisinde sanal merkezler oluşturmak ve potansiyeli olan projeleri firmalarla tanıştırmak ilkeleri arasında. Yıl içerisinde bu girişimlerin faaliyete geçmesi bekleniyor.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

NFT Haber Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *