«
Twitter-Bahşiş-Özelliği-İçin-Ethereum-Cüzdan-Desteği-Ekledi-844x475

Hatırlarsanız kısa bir süre önce Twitter, özel Blue aboneliği olan üyelerine bahşiş özelliği getirmişti. Son olarak Twitter, mobil kullanıcı bahşişleri için seçenekler listesine Ethereum adreslerini de ekledi.

Twitter Bahşiş Özelliği İçin Ethereum Adresleri de Kullanılabilecek

Kripto konusundaki çalışmalarına devam eden Twitter, yakın zamanda Blue abonelik hizmeti olan kullanıcıların NFT’lerini profillerinde sergileyebildikleri özelliği de kullanıma sunmuştu. Birçok NFT koleksiyoneri tarafından kullanılan bu özellik için Coinbase Wallet, MetaMask, Rainbow, Argent, Trust ve Ledger Live gibi cüzdan destekleri yer alıyor.

Bu son günceleme ile birlikte bahşiş özelliği içinde Metamask üzerinden Ethereum adreslerine bahşiş atılabilecek. iOS ve Android kullanıcıları, profillerinde Bahşişler özelliğini ayarlayan kullanıcıların profil sayfalarında para simgesini görecekler. Android kullanıcıları ise bu simgeyi Twitter Sohbet Odaları’ndayken bu kişilerin profillerine tıklayarak erişebilecek.

Ek olarak bahşişler özelliği aracılığıyla veya platformumuzun herhangi bir yerinde bahşiş talep etmek, almak veya göndermek için en az 18 yaşında olmanız gerektiğini de belirtelim.

Son olarak haberimizin yazımı itibarıyla Ethereum’un (ETH) 3.158 dolardan fiyatlandığını belirtelim.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

NFT Haber Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *