«
terra-luna-2-1132x670

Yaklaşık olarak bir ay süren Terra (LUNA) olayları sonrasında yeniden canlandırma planı Terra 2.0 dün yayına girmişti. Fakat Terra 2.0 iyi bir başlangıç yapamadı.

Luna 2.0, Piyasaya Yüzde 70 Düşüşle Girdi

Kripto para dünyasının son günlerde odak noktası Terra’nın (LUNA) yeni canlandırma planı Terra 2.0, birçok önde gelen kripto para borsasının desteğini arkasına alarak dün yayınlanmıştı.

terra 2 0 iyi bir baslangic yapamadi 1

CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre, yeni Luna tokeninin fiyatı lansmanından bu yana yüzde 70’in üzerinde düşüş yaşadı.

terra 2 0 iyi bir baslangic yapamadi 2

Terraform Labs tarafından büyük beğeni toplayan yeni sürüm, şu anda Kraken borsasında 6.46 dolardan işlem görüyor.

Önemli yeniliklerle piyasaya sürülen Terra 2.0‘da, kullanıcılar LUNA’ları ödül kazanmak ve yönetim kararlarına katılmak için tercih ettikleri doğrulayıcılarla Terra Station’da stake etmek, lansman esnasında dApp’lerde kullanmak veya borsada işlem yapmak üzere pek çok şey yapabilecek.

Hatırlayacağız üzere, Terra 2.0 desteğini Edge Protocol, ChainLayer, BTCSecure, Sigma, TerraBay, Nebula Protocol Astroport, Spectrum, One Planet, Anchor, Sigma, Nexus, Nebula, Coinhall, Prism, ve Random Earth gibi doğrulayıcıları açıklamıştı.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *