«
Spotify-Web3-Çalişmalari-için-İş-İlani-Yayimladi-844x475

Web 3.0 teknolojileri gün geçtikçe şirketlerin yeni odak noktası haline gelmiş durumda. Bu şirketler arasına son olarak Spotify da katılmış gibi gözüküyor. Öyle ki Spotify, iş odaklı sosyal platform LinkedIn üzerinden yayımladığı bir iş ilanı ile web3 gibi yeni teknolojileri üzerinde çalışmak için kıdemli bir backhend mühendisi arıyor. 

Spotify Web3 Çalışmalarına Geliştiriyor

LinkedIn üzerinden yayımlanan iş ilanı, aranan mühendisin, Spotify’ın ücretsiz teklifindeki deneysel büyüme ekibinin bir parçası olacağını söylüyor. Ekip, yeni ve mevcut ürünler üzerinde deneyler oluşturup çalıştırmanın yanı sıra “bir sonraki büyüme fırsatını ortaya çıkarmak” için web3 gibi yeni teknolojileri kullanmakla görevlendirilecek. İş listesinde ayrıca keşiflere öncülük etme ve yeni ürünlerin prototipini oluşturma deneyimi de istenmekte.

Tüm bunlara ek olarak şirket, özellikle web3 ile ilgili olanlar için “yükselen trendlere uzman aşinalığı” olan yenilik ve pazar istihbaratında üst düzey bir yöneticinin reklamını yapıyor. Bu da akıllara Spotify’ın yakın zamanda bir Blockchain adımı atmayacağı sorununu getiriyor.

Hatırlarsanız YouTube Music ile Spotify’ın en büyük rakiplerinden olan YouTube da, sektöre girmesi için bir web3 yöneticisi içi ilan açmıştı.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

NFT Haber Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *