«
SHIB ve 3 Altcoin’e Dikkat Ortaklık, Listeleme ve Daha Fazlası…

Kripto para piyasası makro ekonomik nedenlere dayandırılan satış baskısını tecrübe ediyor. Bu esnada, SHIB ve 3 büyük hacimli altcoin projesi önemli listeleme ve ortaklıklara imza atıyor. İşte ayrıntılar…

UST stablecoin için 1 milyar dolarlık Bitcoin rezervi ayrıldı

Luna Foundation Guard (LFG), Terra Blockchain’in yerel token’i LUNA’nın tezgah üstü satışıyla 1 milyar dolar topladı. Kripto piyasası tarihinin en büyüklerinden biri olan bu yatırım, Jump Crypto ve Three Arrows Capital tarafından, Republic Capital, GSR, Tribe Capital, DeFiance Capital ve diğer isimsiz yatırımcıların katılımıyla gerçekleştirildi. 1 milyar dolarlık satıştan elde edilen gelir, Terra’nın en büyük stablecoin’i UST için Bitcoin cinsinden bir forex rezervi oluşturmaya gidecek.

Yakın tarihli bir diğer gelişmede, xHashtagio (XTAG) Avalanche Blockchain’de yayınlandı. Kullanıcılar, Wormhole kullanarak XTAG’ı Solana’dan Avalanche ağına taşıyabilecekler.

SHIB, ZebPay borsasında listeleniyor

Hint kripto para borsası ZebPay, yakın zamanda başlatılan QuickTrade özelliğinin artık Shiba Inu’yu desteklediğini duyurdu. QuickTrade, herhangi bir işlem ücreti ödemeden kripto para birimleriyle anında işlem yapılmasını sağlar. Kullanıcıların isteklerinin yerine getirilmesi için siparişlerinin eşleşmesini beklemeleri gerekmez. Daha önce bu özellik yalnızca Bitcoin, Ethereum ve Polygon (MATIC) için mevcuttu.

Listenin son haberinde, Ukrayna hamlesinin ardından Rus rublesi dolar karşısında 6 yılın en düşük seviyelerine gerilerken, kripto para piyasasından önemli bir ortaklıkla sonlandıralım. DeFi ve geleneksel finans (TraFi) arasında köprü görevi gören SEBA Bank, DeFi odaklı AAVE platformunun “whitelister”ı olan ilk lisanslı banka oldu. Altcoin projesinin sosyal medya duyurusuna göre, oylama sonucuna AAVE yönetimi SEBA Bank’ın whitelister olma talebini kabul etti. Yapılan açıklamalarda şu ifadelere yer verildi:

SEBA’da müşterilerin DeFI’ye olan ilgisi çarpıcı biçimde arttı. SEBA, birçok ülkede kara para aklama (AML) ve terörle mücadele finansmanı (CFT) mevzuatına tabi olduğundan, Aave Arc’ın kurumsal talebi karşılamak için en iyi çözüm olduğuna inanıyor.

Santiment, Bu 5 Altcoin Projesine Dikkat Çekti
Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

NFT Haber Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *