«
FTylRvpXEAAD5wf.jpg

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti, düşüş çağrılarıyla takipçi kitlesi oluşturmaya devam ediyor, önde gelen dijital varlık Bitcoin (BTC) fiyatının başka bir büyük satış olayını ateşlemesinin neredeyse zamanının geldiğini söyledi.

Capo takma adıyla tanınan analist, önde gelen kripto varlığına olan talebi ve arzı izlemek için BTC’nin çeşitli dijital varlık borsalarındaki sipariş defterlerini yakından takip ediyor. Analist BTC ayıları 29.000 doların üzerinde büyük satış emirleri yığmaya devam ederken, 28.000 dolarlık Bitcoin talebinin neredeyse tükendiğini söyledi.

“Orada 5.000 BTC var. Talep bitti. 28.000 dolar tekrar test edildiğinde, boğaların teslim olduğunu görebiliriz.”

Capo ayrıca, Bitcoin’in iki haftadan biraz fazla bir süre içinde yedi kez 28.000 dolar civarındaki desteği test ettiğini ve kilit seviyenin çökmeye hazır olduğunu öne sürdü.

“BTC. Zamanı geldi.”

Capo daha önce Bitcoin’in 23.000 ila 21.000 dolar arasında dibe ulaşabileceğini tahmin etmişti.

Lider altcoin Ethereum’u da inceleyen Capo, ETH’nin 1.700 dolardan desteği kaybetmesi durumunda 1.000 dolara kadar düşebileceği konusunda uyardı.

“ETH.”

Sırada, Capo’nun 40 dolarda desteği koruyamazsa değerinin yarısını kaybetme riskiyle karşı karşıya olduğunu söylediği akıllı sözleşme platformu Solana var.

“SOL. 20-25 dolar kilit destek.”

Capo ayrıca merkezi olmayan protokol THORChain’i (RUNE) yakından takip ediyor. Kripto strateji uzmanına göre, RUNE diyagonal (çapraz) desteğinin altına düştü ve şu anki 2.50 dolar fiyatının yaklaşık %30 altında olan 1.79 dolar hedefine doğru ilerliyor.

“RUNE.”

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

NFT Haber Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *