«
2e28489244874f818b2c0d1b065b17c8

BitMEX kripto borsasının kurucu ortağı Arthur Hayes, Ethereum (ETH) tahmininde bulundu. Altcoinlerin lideri iyi bir performans ile ilerleyişini sürdürüyor. Güncelleme ve Klin test ağı sayesinde hisse kanıtı için son geçişine az bir zaman kaldı. Tüm bunlarla analistler ETH’nin daha çok fiyatlanacağını düşünüyor.

ETH’nin hisse kanıtı (PoS) modeline yaklaşan geçişinin, kurumsal çekiciliğini büyük ölçüde artırma potansiyeline sahip bir tahvile benzeyeceğini söyledi.

Hayes, portföyünün en az dörtte birinin ETH’den oluştuğunu ve tokenin yaygın olarak beklenen değişimi öncesinde maruziyetini artırmayı planladığını söyledi. ETH son olarak bu yıl şimdiye kadarki en yüksek seviyesi olan 3.500$ civarında işlem görüyor.

PoS, Ethereum’u bir bağ yapmak için mi?

Ethereum blok zinciri, bu yıl bir süre 2.0 ve 1.0 zincirlerini birleştirmeye ayarlandı. Ardından tokenın madencilik yerine stake etmeyi ödüllendiren bir PoS mekanizması benimsemesi bekleniyor. Potansiyel getirilerin büyük miktarda kurumsal sermaye çekmesini ve bu yıl ETH fiyatlarını yeni zirvelere fırlatmasını bekliyor. BitMEX kripto borsasının kurucu ortağı Arthur Hayes,

“Yıl sonunda ortalık yatıştığında, ETH’nin 10.000 doların üzerinde işlem göreceğine inanıyorum. Teorik olarak ucuz ABD doları kredilerini getiriler için ETH’ye yatırmak için kullanmanın teorik olarak mümkün. Yine de tampon %11’lik marjın çoğunu koruyacak.”

ETH’nin son rallisi PoS beklentisiyle körüklendi

Dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi, PoS değişimi beklentisiyle şimdiden olumlu fiyat hareketi gördü. Token Mart ayına kadar yaklaşık %16 arttı ve en son bu yıl 3.500$ civarında en yüksek seviyesinde işlem görüyordu.

PoS modelinin, ETH’nin hesaplama ve enerji gereksinimlerini neredeyse ortadan kaldırması ve kriptonun yüksek çevresel maliyetini inceleyen düzenlemelerle daha da uyumlu hale getirmesi bekleniyor. Hareket aynı zamanda tokenı benim için donanıma sahip olmayan meraklılar için daha erişilebilir hale getiriyor.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *