«
g5

MEXC, wDogecoin (WDOGE) projesini Değerlendirme Bölgesinde listeleyecek ve WDOGE/USDT paritesini alım satıma açacak. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:

  • Para Yatırma ve Çekme: Açıldı
  • WDOGE/USDT Alım Satımı: 1 Eylül 2022 12.00 (TSİ)
  • WDOGE/DOGE Alım Satımı: 1 Eylül 2022 12.30 (TSİ)

*Not: Değerlendirme bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin farkında olunuz.

Proje Bilgileri

(Bu bilgiler proje ekibi tarafından sağlanmıştır. Sadece referans amaçlıdır.)

Proje Adı: wDogecoin (WDOGE)

Resmi Web Sitesi: https://dogechain.dog/

Blok Gezgini (Mainnet): https://explorer.dogechain.dog

Twitter: https://twitter.com/DogechainFamily

Discord: https://discord.com/invite/e9TQwwmF79

Whitepaper

Projenin Kısa Tanıtımı

Dogechain Çapraz Zincir Protokolü, orijinal Dogecoin blok zincirini Dogechain’e bağlamak için gereklidir. Bu protokol, Dogechain’e girmek veya çıkmak için 1:1 $DOGE token oranını gerektirir. Kullanıcılar Dogecoin’lerini Dogechain’e sabitlediğinde, Dogechain protokolü sarılmış bir $DOGE tokeni ($wDOGE) basar.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM


Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Sercan Bilik Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *