«
shutterstock_1958528764 (1)

Piyasanın önde gelen simaları kripto varlılar hakkında yorumlar yapıyor. Gelecek fiyatlara ilişkin düşüncelerini paylaşan bireyler, bunları detaylı analiz ile destekliyor. Bu konuda tecrübeli ve isim yapmış analistlerin tahminleri ise çoğu zaman doğru çıkıyor. Ethereum yorumları ise en fazla tahminde bulunulan varlıklardan biri.

Yakın tarihli bir Medium blog gönderisinde, eski BitMEX CEO’su Arthur Hayes, Ethereum fiyatının Haziran ayı sonuna kadar 2.500 dolara düşeceğini tahmin ediyor.  Ayrıca Bitcoin’in üçüncü çeyreğin başlangıcından önce 30.000 dolar seviyesini test etmesini bekliyor. Piyasanın çizmiş olduğu yönü ve grafik hareketlerine bakarak bu yorumda bulunan Hayes, daha büyük bire çöküş öngörüyor.

Eski BitMEX patronu, en büyük iki kripto para biriminin Nasdaq-100 borsa endeksiyle “yüksek oranda ilişkili” olduğuna işaret ediyor.

Eski CEO, Ethereum için hedefini paylaştı

Bitcoin ve Nasdaq-100 isabeti arasındaki 90 günlük korelasyon yeni bir rekor zirveye ulaştı. Hayes’e göre, teknoloji hisseleri düşük performans göstermeye devam ederse, kripto da darbe alacak.

Kripto piyasaları, Nasdaq ile beraber benzer yapıda hareket ediyor. Bu da çöküşün her iki tarafta da nasıl yaşanacağını gösteriyor. 

Öte yandan Bazı altcoinler zaten %75 değer kaybetmiş durumda. Hayes yaklaşan katliamdan kaçamayacaklarına inanıyor. Ethereum yorumları için 3 bin doların altında yapacağı kapanışlar önemli ölçüde ağır yaralara neden olacak gibi.

1 Ethereum kaç TL?

Ethereum, haftanın ilk iş gününe iyi başlamayanlar arasında. Genel düşüş Ether’i de kıskacına aldı. 1 Ethereum’un değeri ise şu zaman diliminde 46 Türk lirasıdır.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *