«
resim_2022-02-22_223834

Meme kripto para birimi Shiba Inu (SHIB) balinaların gözdesi olmaya devam ediyor diyebiliriz. Aynı zamanda yakım işlemleri ile de dikkatleri üzerine çeken Shiba Inu birçok yeni haberler ile gündemde kalmayı başarıyor.

Ethereum Balinaları Shiba Inu Satın Almaya Devam Ediyor

WhaleStats tarafından elde edilen verilere göre anonim bir Ethereum balinası, 47 milyar Shiba Inu (SHIB) satın aldı. WhaleStats’ın paylaşımına göre; bir balina basın saatinden beş saat önce büyük bir satın alma gerçekleştirdi. Söz konusu balina bünyesinde şu anda 116 milyon dolar değerinde Shiba Inu (SHIB) tutuyor. Ayrıca bünyesinde Shiba Inu’ya ek olarak Adidas, Twitter ve YouTube ile ilgili 600 milyon dolar değerinde farklı token bulunuyor.

Ayrıca Ethereum balinasının portföyünün yüzde 15’i, 186 milyon dolar değerinde ve Polygon (MATIC) ve Ethereum (ETH) oluşturuyor.

Genel olarak meme kripto para birimi Shiba Inu’nun durumuna bir bakalım. Geçtiğimiz günlerde Shiba Inu sahiplerinin sayısı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. Son olarak haberimizin yazımı esnasında CoinMarketCap verilerine göre; Shiba Inu (SHIB) 0,00002665 dolardan işlem görüyor

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

NFT Haber Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *