«
g1

Piyasalar tahmin edilemez durumda ve fonlarınıza “can desteği” verilmesi mi gerekiyor? MEXC, 31 Ağustos 19.00 (TSİ) itibariyle özel bir ETF esenlik dağıtım etkinliği başlatacaktır. Alım satım yaptığınızda ücretsiz ETF token airdropları almaya hak kazanacaksınız. Ne kadar çok alım satım yaparsanız, o kadar fazla “can desteği” airdroplarından kazanabileceksiniz. 10.000 USDT eş değerindeki ETF token hediye paketleri sizleri bekliyor.
Hemen avantajlardan yararlanın! Etkinliğin detayları aşağıdaki gibidir:Kayıt Formu: https://forms.gle/BbaUJcSZnjA81Cuz5Hedef Katılımcı: Etkinlik yalnızca mevcut ETF kullanıcılarına özeldir (Daha önce ETF alım satımı yapmış, ancak etkinlikten önceki 7 gün içinde ETF alım satımı yapmamış kullanıcılar).

Etkinlik Tarihi

31 Ağustos 19.00 – 4 Eylül 19.00 (TSİ)

Avantajlar

【1. Kademe Hediye Paketi】

15 gün içerisinde en az 500 USDT tutarında ilk ETF işlemi yapan yatırımcılara 10 USDT değerinde rastgele bir ETF airdrop verilecektir.

【2. Kademe Hediye Paketi】

15 gün içerisinde en az 5.000 USDT ETF işlem hacmiyle ilk ETF işlemi yapan yatırımcılara, 25 USDT değerinde rastgele bir ETF airdrop verilecektir.

*Hediye paketleri sınırlıdır, etkinliğe kaydolmak için QR kodunu tarayın.

Hüküm ve Koşullar

1) Toplam İşlem Hacmi = Alışlar + Satışlar
2) Kullanıcılar birinci ve ikinci hediye paketlerini aynı anda alabilirler. Dağıtılması planlanan airdropların türü ve miktarı, gerçek dağıtım sonuçlarına tabidir. Ödüller, etkinlik sona erdikten sonraki 7 iş günü içinde dağıtılacaktır. Dağıtımın detayları duyuruda açıklanacaktır.
3) Etkinlikle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bize ulaşın: Telegram: KUTAY_MEXC
4) KYC doğrulaması gereklidir. Aynı IP adresi altında birden fazla hesap tespiti ve bunların hile yaptığından şüphelenilmesi durumunda, platform IP adresi altındaki tüm hesapların ödül hakkını iptal etme hakkına sahiptir.

5) Etkinliğin nihai yorumlama hakkı MEXC yetkililerine aittir.

Kaldıraçlı ETF hakkında daha fazla bilgi edinmek, lütfen şu adresleri ziyaret edin:

  1. “Hisse Birleştirme Mekanizması” Nedir?
  2. Kaldıraçlı ETF Kılavuzu
  3. Kaldıraçlı ETF Dersleri
  4. Kaldıraçlı ETF Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM


Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Sercan Bilik Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *