«
1628667576255-bitcoin-dolar-kripto-para

Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği bir isim olan Crypto Capo, Bitcoin hakkında yaptığı başarılı tahminlerle göz önüne çıkmakta. Birçok yatırımcının düşüşlerden korunmasını sağlayan Capo, son yükselişleri değerlendirdi.

Yaşanan bu düşüş serüveni sırasında takipçi sayısını sert bir şekilde yükseltmeyi başaran popüler analist, milimetrik Bitcoin tahminleri ile göz dolduruyor.

Bugün itibariyle lider kripto para biriminin 17.650 dolar seviyelerinden 20 bin dolara kadar volatil bir yükseliş yaşadığı görüldü. Bu yükselişlerde ise altcoinlerin çok büyük tepki vermemesi yatırımcıları üzmüştü.

Başarılı bir analist olan Crypto Capo, yaşanan bu yükselişleri yine “boğa tuzağı” olarak tanımlamakta. Başarılı analistin son boğa tuzağı tahmini doğru çıkmış ve lider kripto para birimi 18 bin doların altına sarkmıştı.

Bitcoin’de Yeni Hedef Kaç Dolar?

Bitcoin‘in 30 bin – 32 bin dolar desteğini kaybetmesinin ardından gelen yükselişleri boğa tuzağı olarak tanımlayan Capo, son günlerde ise 20 bin – 22 bin doların kırılması sonrası gelen yükselişleri de boğa tuzağı olduğunu söylüyor.

Bitcoin‘de ayı sezonunun son bulacağı seviyeyi 16 bin dolar olarak belirleyen Crypto Capo, bu seviyelerden sert bir yükseliş serüveni beklemekte.

Şuan itibariyle Bitcoin‘in 19.500 dolar seviyelerinden işlem gördüğü dikkat çekiyor. Lider kripto para birimi bu seviyelerden 16 bin dolara düşmesi durumunda ise başarılı analistin söylediği gibi büyük bir altcoin çöküşü yaşanabilir.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *