«
zil-coin-nedir-zilliqa-zil-coin-kuruculari-kimler-3im2

ZIL fiyatı, Çarşamba günü artan altcoin’ler arasında yer alıyor. Mevcut fiyat hareketi, istikrarlı bir destek seviyesinden sıçradığı için dipten dönüş işaretleri gösteriyor. Satın alma baskısında bir canlanma, yatırımcıların ZIL fiyatının yükselişleri yakınlaştırmasını bekleyebilecekleri gösteriyor.

Altcoin fiyatı, arka arkaya ikinci gün için büyük kazançlar elde ediyor. Altcoin için 0,10 dolar civarında iyi biçimlendirilmiş bir destek bölgesi, fiyatı 0,15 dolara doğru itebilir. Bununla birlikte, 0,10 doların altındaki bir kayma, yükseliş görünümünü geçersiz kılabilir.

ZIL fiyatı yukarı yönlü görünüyor

ZIL fiyatı, işlem aralığını kırdıktan sonra yükseldi ve 11 Nisan’da 0,10 dolardan yükseldi. ZIL fiyatı tek günlük %7’lik kazançla 0,12 dolara yükseldi. Fiyat, yenilenen satın alma baskısının ortasında şu anda üst seviyeye yakın seyrederken, yatırımcılar bir sonraki yukarı yönlü ralliye katılmak için buraya girebilirler.

ZIL fiyatı, 1 Nisan’da 0,23 dolardan hayatının en yüksek seviyesine ulaştı, ancak boğalar kazanımları seviyenin ötesinde sürdüremedi. Fiyat, 13 Nisan’da yapılan son dip seviyelerine %56 geri çekildi. Bununla birlikte, dip satın alma fırsatı 0,12 dolara geri hareket ettiriyor.

Yine de fiyat, önemli hareketli ortalamaların üzerinde kalıyor ve bu da mevcut fiyat eğilimindeki gücü gösteriyor. Yükselişte fiyat, 4 Nisan hedefini 0,16 dolardan arayacak. Varlık için her ne kadar iyimser görünse de, satış emirlerindeki ani yükseliş hakim eğilimi tersine çevirebilir. Bu senaryoda, yatırımcılar 50 günlük EMA (Üssel Hareketli Ortalama) yakınındaki likiditeyi 0,0957 dolardan ve ardından 27 Mart’ın en düşük seviyeleri 0,0848 dolarda tekrar alım yapabilirler. Yazım sırasında ZIL/USD, gün için %7,99 artışla 0,12 dolardan işlem görüyor.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *