«
asdasdf

Bitcoin: BTC/USDT

Orta – uzun vadede belirttiğimiz 45500 direnç seviyesini test ettikten sonra satış baskısı ile karşılaşan fiyat, 1 saatlik grafikte yeni bir dip seviye oluşturmasının ardından hızla düştü. Daha önceki analizlerimizde belirttiğimiz 36450 Order Block seviyesinden tepkisini alan fiyat hareketinin yeni bir yüksek seviye yapması için 39450 seviyesinin üstünde mum kapanışı gerekiyor. Bu seviyenin üstünde mum kapanışı olur ise 42900 seviyesine kadar tekrar yükseliş gözlemlenebilir. Mevcuttaki destek seviyesinin altında mum kapanışı olur ise düşüş, 34000 ve 30000 destek bölgelerine kadar devam edebilir.

Bitcoin grafiği: BTC/USDT

Ethereum: ETH/USDT

Günlük grafikte takip ettiğimiz CYPHER formasyonu 1. hedefini aldıktan sonra takip ettiğimiz 3270 direnç seviyesinden tepki alarak düşüş yaşamıştı. Yeni bir düşük seviye oluşturarak kısa vadede düşüş trendini devam ettiren fiyat hareketi için 2400 ile 2320 destek bölgesi çok önemli. Bu seviyeden tepki gelmez ise satış baskısı artabilir. Yükselişlerde 2940 seviyesi takip edilmeli. Bu seviyenin üstünde mum kapanışı olur ise 3270 direnç seviyesi tekrar test edilebilir.

Ethereum grafiği: ETH/USDT

XRP: XRP/USDT

Orta – uzun vadede eğik direnç çizgisini kırdıktan sonra yeni bir yüksek seviye oluşturduğu için yükseliş trendinde oluşturduğu Alçalan Üçgen formasyonunu takip ediyorduk. Üçgen aşağı yönlü sert kırılıp 0.6969 Destek bölgesine kadar düşüşünü sürdürdü. Düşüşler devam eder ise Harmonik BAT Pattern oluşumunun tamamlandığı 0.6262 seviyesinden tepki bekleyerek alım fırsatı takip edilebilir. Yükselişlerde 0.7465 ve bu seviyenin üstünde mum kapanışı olur ise 0.8532 direnç bölgeleri izlenmeli.

XRP grafiği: ETH/USDT

Dogecoin: DOGE/USDT

Uzun vadede Alçalan Takoz formasyonunda fiyat hareketini sürdüren grafiğimizde formasyon içinde Harmonik BUTTERFLY Pattern oluşumunun olduğunu belirtmiştik. Patternin oluşumunun tamamlandığı seviye olan 0.1239’den tepkisini alan fiyat hareketi yükseliş başlatır ise 0.1346 ve 0.1465 direnç seviyeleri takip edilmeli. Düşüş devam eder ise 0.1200 destek bölgesi kritik olacak. Bu bölgenin altında hacimli bir mum kapanır ise 0.1000 seviyesine kadar düşüşler görülebilir.

Dogecoin grafiği: DOGE/USDT

Cardano: ADA/USDT

Orta – uzun vadedeki düşüş trendini yeni bir düşük seviye oluşturarak devam ettiren fiyat hareketinde tepki alımları ile birlikte yükseliş görülür ise 0.919 ile 0.985 direnç bölgeleri izlenmeli. Bu bölgeler kırılım gerçekleştikten sonra ilk defa test edileceğinden tekrar düşüş ihtimali yüksek. Düşüş devam eder ise Harmonik CRAB Pattern seviyesinin tamamlandığı 0.702 seviyesi hedeflenebilir. Bu seviyeden tepki gelir ise alım fırsatı takip edilebilir.

Cardano grafiği: ADA/USDT
Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

NFT Haber Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *