«
binance-ceosu-kriptodaki-buyuk-dususun-normal-oldugunu-soyledi-768x461

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olan Binance, sektöre yön vermeye devam ediyor. Binance CEO’su CZ’nin ise yaptığı açıklamalar, BTC’nin fiyatını doğrudan etkilemekte.

Dün itibariyle CoinGape’in paylaştığı habere göre, Binance 101 bin adetten fazla Bitcoin satın aldı. Paylaşılan haberde Binance‘in soğuk cüzdan adreslerinde bulunan BTC adetinin artışına dikkat çekildi.

Binance CEO’su CZ resmi Twitter hesabı üzerinden yeni bir tweet paylaştı. CoinGape’in haberini yalanlayan ünlü yatırımcı, kritik sözler aktardığı görüldü:

“YANLIŞ BİR YAZI DAHA. BİNANCE’İN SOĞUK CÜZDAN ADETİNDEKİ BİTCOİN ARTTIĞI TAKDİRDE, BİNANCE’E DAHA FAZLA KULLANICININ YATIRIM YAPTIĞI ANLAMINA GELİR.”

“BU GAZETECİ, BORSALAR İÇİN SOĞUK CÜZDAN KAVRAMINI DOĞRU KAVRAYAMAMIŞA BENZİYOR.”

“HABER BAŞLIĞI: BİNANCE DİP’İ SATIN ALDI, 101.266 ADET BİTCOİN EKLEDİ”

Binance soğuk cüzdan adreslerinde yaşanan artışların sadece yeni yatırımcı girişlerinden kaynaklandığını söyleyen ünlü CEO, alım yapmadıklarını aktarmakta.

CoinGape’ün haber editörü için borsalar ile soğuk cüzdan arasındaki ilişkiyi anlayamadığını düşündüğünü söyleyen CZ, halen alım yapmadığını açıkladığı görüldü.

Bir yatırımcının “bence Binance gazetecilerin istihdamı için bu miktarı satın almalı” şeklinde paylaştığı tweet’e de cevap veren başarılı CEO, “bende aynı fikirdeyim ancak işlem ücretleri ile biriktiriyoruz zaten” dedi.

İlerleyen günlerde yeni Bitcoin satın alımı yapmasını açıklaması sonrası kripto piyasasının toparlanması beklenirken, başarıcı CEO’dan halen böyle bir hamle gelmemiş durumda.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *