«
701c74f412ebfb351a7f001eac1057fd.jpeg

Cardano blockchainin dApp ile ilgili güncellemeleri tamamlaması haftalar ve aylar alabilir. Analistler, Cardano fiyatında bir düşüş öngörüyor ve 0,68 dolar aşağı yönlü bir hedef belirlediler. IOHK’nın Vasil hard fork’u hakkındaki son raporuna dayanarak, Cardano topluluğunun blockchaindeki merkezi olmayan uygulamaların güncelleme alması haftalar alabilir.

Cardano fiyatı daha fazla düşüşe hazırlanıyor

Cardano’nun geliştirilmesinin arkasındaki şirket, IOHK raporu, Vasil sert çatalındaki dApp’ler için güncellemelerin olduğunu ortaya koydu. Cardano ağındaki merkezi olmayan uygulamalar, bir güncellemeden önce aylarca bekleyecekti. Yatırımcılar hard forkun uygulanmasındaki gecikmenin Cardano’nun fiyatını olumsuz etkileyebileceğine inanıyor. ADA topluluğu, Vasil hard fork ile ilgili tüm seçeneklere ve geliştirmelere hemen erişemeyeceğinden, Cardano tabanlı dApp’lerin bu güncellemeleri sunması aylar alabilir.

Cardano ağı, Plutus senaryosunun mantığını yeniden gözden geçirdiğinden onu yepyeni bir blockchaine gönderiyor. Vasil hard forku, akıllı sözleşme kullanıcılarının dApp işlemlerini gecikmeden işlemesine izin verecek.

Cardano ağındaki seçeneklerle birlikte değiştirilecek, muazzam miktarda komut dosyası yeniden yazılacak ve tamamen yeni bir denetim yapılacak. Bir kripto analisti ve yatırımcısı olan Denys Serhiichuk, ADA fiyat trendini daha büyük bir zaman diliminde değerlendirdi ve ADA’nın 0,90 doların altında sabitlendiğini kaydetti. Altcoin’in düşüşe devam etme olasılığı yüksek. Ayılar, ADA’yı 0,68 dolara seviyesine indirebilir.

Analistler zıt bir görüşe sahipler ve Cardano fiyatı konusunda oldukça iyimserler. Analistler, ADA’nın %22’lik bir artış için konumlandığına inanıyor. Analistler, 0,87 dolardan 0,95 dolara uzanan aralığın Cardano için iyi bir satın alma olmaya devam ettiğine ve altcoinin 1 dolara yükselebileceğine inanıyor.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

NFT Haber Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *