«
Cardano_800x533_L_1556444760

Tether ve USD Coin, WingRiders DEX aracılığıyla Cardano Blockchain’e ulaştı. Cardano Blockchain platformunun kurucusu Charles Hoskinson, dikkate değer stabilcoin’lerin geldiğini duyurdu.

Cardano fiyatı patlamaya hazır

Cardano ekosisteminde stabilcoin’ler bir süredir var ancak USD Tether ve USD Coin gibi kayda değer olanların gelmesi ağ içi aktiviteyi artırabilir. Ethereum’un kurucu ortağı ve Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, yakın zamanda bir tweet ile geldiklerini duyurdu.

Merkezsiz borsa WingRiders on Cardano, ana ağda bir Katman 2 Protokolü olan Milkomeda Vakfı ile ortaklık kurdu. USDT ve USDC, güvenli bir liman işlevi görecek ve kullanıcıların varlıklarını kripto piyasasındaki dalgalanmaya karşı koruyacak.

USD Tether ve USD Coin’in Blockchain’e gelmesinin ardından Cardano ağındaki yatırımcı sayısında artış olabilir.

Milkomeda’nın yan ağından yararlanan WingRiders, Cardano’da iki stablecoin’i tanıttı.

Kullanıcılar USDT ve USDC’lerini Cardano ekosistemine getirdikçe, altcoin’deki ağ içi aktivitede bir artış olabileceğine inanılıyor.

Analistler, Cardano fiyat trendini değerlendirdi ve ADA’nın hedefini 1,26 dolarda test ettiğini gözlemledi. Analistler, Cardano fiyatındaki %26’lık düşüşü sağlıklı bir geri çekilme olarak görüyor ve ADA’nın büyük bir yukarı yönlü potansiyele sahip olduğuna inanıyor.

Analistler, Cardano fiyat grafiğinde ters bir baş ve omuz modeli belirlediler ve ADA’nın düşüş trendinde bir tersine dönüş öngördüler. FXStreet analistleri, Cardano fiyatında %36’lık bir artış bekliyor.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *